KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061041
nr 1406 1041
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -49, Stilleben med bok & stånka. Olja på duk, 32x23, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:02:59
5/7 18:52:46
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman