KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061053

nr 1406 1053

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ana Wilhelmson-Lagerman (1907-1988), Sverige. Ej signerad, krukväxt. Olja på duk, 46x38 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:32:10

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman