KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835307

nr 1383 5307

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ana Wilhelmson-Lagerman (1907-1988), Sverige. Ej signerad. Olja på duk, 72x53, yttermått inklusive ram: 83x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:45:34

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman