KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778073
nr 1377 8073
Alvin Silvrants, "Sexy godmother". Signerad, daterad 2019. Olja på duk, 90x60 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:59:28
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)