KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264289
nr 1526 4289
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Vinterbadare. Signerad a tergo. Olja på duk, 50x70cm, yttermått inklusive ram: 58x77 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:21:20
500 kr
600 kr