KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748198
nr 1674 8198
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, fiskelycka, ej ramad. Olja på duk, 50x70 cm, oramad
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2025
kl 19:08:49
27/1 18:18:46
300 kr
27/1 19:03:49