KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264285
nr 1526 4285
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Man med hund. Signerad a tergo. Olja på duk, 70x50cm, yttermått inklusive ram: 77x58 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:20:35
500 kr
600 kr