KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051141

nr 1305 1141

Alvar Hård

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Alvar Hård (f. 1918), Sverige. Mallorca. Signerad. Olja på duk, 50x70 cm

Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:33:23

3/2 14:23:07 1      Vinnande bud

Alvar Hård

Läs mer om Alvar Hård