KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14891021
nr 1489 1021
alois Arnegger
(1879-1963), Österrike
Oljemålning, Alois Arnegger (1879-1963), Österrike. Skogsglänta med fiskande man. Signerad. Olja på duk 100x73 cm, yttermått inklusive ram: 107x82 cm
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:33:54
12/9 20:28:20