KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411145

nr 1241 1145

Alma Bergström, stilleben, signerad. 1928. Olja på duk, 74x48

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:28:32