KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411145

nr 1241 1145

Alma Bergström, stilleben, signerad. 1928. Olja på duk, 74x48

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:28:32

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor