KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781047
nr 1478 1047
Allmoge, 1848. Ej signerad. Olja på textil, uppfodrad duk, 104x178 cm, oramad, oramad
Kondition: slitage
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:44:07
4/7 19:39:07
- Klassiska