KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12165042

nr 1216 5042

Allan Karlsson

(1908-1988), Sverige

Oljemålning, Allan Karlsson (1908-1988), Sverige. Gustav V landstiger i Båstad 1970. Olja på duk, 75x56 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Allan Karlsson, svensk bildkonstnär född 1908, död 1988.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:40:47

9/11 05:52:37 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Allan Karlsson

Läs mer om Allan Karlsson