KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223364

nr 1722 3364

Algot Ringström

(1876-1956), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1942, kustklippor. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 45x50

Utrop:

500 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:02:49

Algot Ringström

Läs mer om Algot Ringström