KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191590

nr 1219 1590

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Klara sjö. Signerad, daterad -34. Olja på duk, 29x46

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:08:40

23/11 14:31:32 1      100 kr
26/11 18:03:40 2      Vinnande bud

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström