KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851006
nr 1585 1006
Alfred East (1849-1913), Fiskare England. Signerad. Olja på pannå, 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 64x50 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:23:05
11/12 18:18:05
- Klassiska
11 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Läs mer om Klassiska
nr 1585 1006
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 11 december 2023 |
11/12 18:18:05 | 1 | Vinnande bud |
- Klassiska
11 dec
Klassiska