KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15216185

nr 1521 6185

Alfred Danielson. Signerad, daterad 27, stilleben. Olja på pannå, 45x26 cm, yttermått inklusive ram: 59x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2023
kl 18:05:02

9/2 18:57:38 1      Vinnande bud