KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218359

nr 1621 8359

Alf Wesström

(1915-1982), Sverige

Oljemålning, Signerad, nakenstudie. Olja på pannå, 65x52 cm, yttermått inklusive ram: 84x73 cm

Alf Wesström, svensk målare, tecknare och musiker född 1915, död 1982.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:50:14

Alf Wesström

Läs mer om Alf Wesström