KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367024

nr 1436 7024

Alf Sundström

(1888-1961), Sverige

Oljemålning, Signerad, Visby. Olja på pannå, 32x42, yttermått inklusive ram: 4x50 cm

Alf Sundström, född 1888 i Forsa, Gävleborgs län, död 1961, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:28:36

Alf Sundström

Läs mer om Alf Sundström