KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411005

nr 1241 1005

Alf Olsson. Signerad, daterad 1969. Olja på duk, 80x59

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:50:43

18/3 12:53:22 1      Vinnande bud
18/3 20:50:40 1      Vinnande bud