KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411005

nr 1241 1005

Alf Olsson. Signerad, daterad 1969. Olja på duk, 80x59

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:50:43

18/3 12:53:22 1      Vinnande bud
18/3 20:50:40 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor