KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411006

nr 1241 1006

Alf Olsson, ansikte. Signerad, daterad 1970. Olja på duk, 60x75 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 21:03:36