KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354009

nr 1235 4009

Alf Hedlund

(1901-1955), Sverige

Oljemålning, Alf Hedlund (1901-1955), Sverige. Kustlandskap med Hässjor, signerad. Olja på pannå, 58x60 cm

Alf Hedlund, svensk bildkonstnär och konservator född 1901, död 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:39:29

11/2 14:29:03 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alf Hedlund

Läs mer om Alf Hedlund