KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342096

nr 1234 2096

Alf Hedlund

(1901-1955), Sverige

Oljemålning, Alf Hedlund (1901-1955), Sverige. Blommande buske. Signerad. Olja på pannå, 45x36

Alf Hedlund, svensk bildkonstnär och konservator född 1901, död 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:19:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alf Hedlund

Läs mer om Alf Hedlund