KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669374
nr 1366 9374
Alexander Tolstoy
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 32x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:22:40
14/12 16:12:06
Alexander Tolstoy
Läs mer om Alexander Tolstoy