KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218291
nr 1721 8291
Alexander Tolstoy
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:58:49
26/8 11:00:08
300 kr
28/8 04:37:12
Alexander Tolstoy
Läs mer om Alexander Tolstoy