KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005026
nr 1300 5026
Alexander Langlet
(1870-1953), Sverige
Oljemålning, Häst med hökärra, Signerad, daterad -42. Olja på duk, 38x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:07:44
400 kr
Alexander Langlet
Läs mer om Alexander Langlet