KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929230

nr 1492 9230

Alexander Altmann, Kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:48:12