KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712007
nr 1571 2007
Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Flamingo". Signerad, daterad 2022. Oramad. Olja på pannå, 80x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:26:53
16/10 18:17:55
500 kr
600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
16/10 18:18:22
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE