KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15815320

nr 1581 5320

Albin de Buncey (1905-1978), Skördetid, Signerad. Olja på pannå, 222x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:29:57

23/11 22:53:55 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor