KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476329
nr 1247 6329
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 48. Olja på pannå, 48x63
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:31:49
100 kr
150 kr
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström