KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15017070
nr 1501 7070
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, "Capri". Signerad. Olja på pannå, 36x40 cm, yttermått inklusive ram: 17x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:27:40
4/11 19:12:42
100 kr
7/11 19:22:26
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström