KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11932409

nr 1193 2409

Åke Wilhelm Andersson

(1922-1988), Sverige

Oljemålning, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. Signerad ÅWA, Sydländsk by. Olja på duk, 73x80

Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:11:03

16/7 06:36:56 1      150 kr
16/7 18:39:02 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Åke Wilhelm Andersson

Läs mer om Åke Wilhelm Andersson