KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11932409

nr 1193 2409

Åke Wilhelm Andersson

(1922-1988), Sverige

Oljemålning, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. Signerad ÅWA, Sydländsk by. Olja på duk, 73x80

Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:11:03

16/7 06:36:56 1      150 kr
16/7 18:39:02 2      Vinnande bud

Åke Wilhelm Andersson

Läs mer om Åke Wilhelm Andersson