KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12418047

nr 1241 8047

Åke Wilhelm Andersson

(1922-1988), Sverige

Oljemålning, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. Signerad Åke W, Med dedikation. Olja på duk, 64x74 cm

Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:30:24

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Åke Wilhelm Andersson

Läs mer om Åke Wilhelm Andersson