KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12418047

nr 1241 8047

Åke Wilhelm Andersson

(1922-1988), Sverige

Oljemålning, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. Signerad Åke W, Med dedikation. Olja på duk, 64x74 cm

Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:30:24

Åke Wilhelm Andersson

Läs mer om Åke Wilhelm Andersson