KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003294

nr 1700 3294

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

måndag 12 maj 2025
kl 19:33:39

Åke Wickström

Läs mer om Ã…ke Wickström