KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809265
nr 1180 9265
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:03:06
100 kr
150 kr
200 kr