KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144371
nr 1414 4371
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, "Lappland". Signerad. Olja på duk, 46x38cm, oramad
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:33:36
20/8 09:46:29