KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114379
nr 1411 4379
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad. Olja på pannå, 21x17cm, yttermått inklusive ram: 29x26cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:58:34
14/8 22:05:15