KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114380
nr 1411 4380
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, landskap. Olja på pannå, 23x17cm, yttermått inklusive ram: 32x28cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:30:40