KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144355
nr 1414 4355
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, "Italien". Olja på duk, 37x27cm, yttermått inklusive ram: 42x31cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:37:26