KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114377
nr 1411 4377
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, blomsterstillben. Olja på duk, 46x38cm, oramad
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:44:13
14/8 22:18:09