KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914235

nr 1391 4235

Åke Johansson. Signerad, 1919, motiv från jämtland. Olja på pannå, 45x52cm, yttermått inklusive ram: 58x64cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:44:20