KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15011002

nr 1501 1002

Åke Åhlin

(f. 1913), Sverige

Oljemålning, "Sommar på nudisternas ö". Signerade, bemålad ram. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 78x110 cm

Åke Åhlin, svensk bildkonstnär född 1913.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 7 november 2022
kl 18:16:24

7/11 18:03:31 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Åke Åhlin

Läs mer om Åke Åhlin