KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14802059

nr 1480 2059

Agnes McIntyre Croxford, "Friends". Signerad. Olja på duk, 41x61 cm. Yttermått inklusive ram: 53x73 cm

Utrop:

12.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:58:45

1/8 20:53:46 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor