KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538387
nr 1553 8387
Agnes Lindström, fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 69x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:07:48
29/7 15:06:09
100 kr
31/7 18:19:05