KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252910
nr 1425 2910
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by. Signerad, daterad -67. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x60
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:30:19
17/10 14:21:59
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg