KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122057
nr 1412 2057
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by, Monogramsignerad. Olja på pannå, 36x55, yttermått inklusive ram: 49x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:10:31
16/8 14:50:47
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg