KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122034

nr 1412 2034

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv, Monogramsignerad. Olja på pannå, 37x45, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:44:30

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg