KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252952
nr 1425 2952
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Rå väg". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x57
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:37:39
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg