KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252906
nr 1425 2906
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Intresserade herrar, Mallorca Spanien". Signerad, daterad -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x72
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:18:11
18/10 17:58:25
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg