KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122005

nr 1412 2005

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Hus vid foten av berg". Signerad. Olja på pannå, 70x48, yttermått inklusive ram: 77x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:10:03

16/8 16:50:21 1      Vinnande bud

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg