KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122037

nr 1412 2037

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Fjällmotiv, Monogramsignerad, -70. Olja på pannå, 75x60, yttermått inklusive ram: 81x66 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:40:38

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg